۲۸ مهر ۱۳۹۴ | تعداد بازدید : 1013

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت ارشد 94 از هفته آینده

آغاز ثبت نام پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت ارشد 94 از هفته آینده
 

فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی و اسامی معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته های تحصیلی دارای شرایط خاص برای انجام مصاحبه در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، پذیرفته شدگان نهایی ابتدا برای اطلاع از زمان دقیق ثبت‌نام به پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی مراجعه و سپس با همراه داشتن مدارک ثبت‌نامی در زمان مقرر برای ثبت نام به موسسه آموزشی ذیربط مراجعه کنند.

در صورتی که برنامه‌زمانی مشخصی از سوی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی برای ثبت‌نام اعلام نشده باشد، لازم است برای ثبت‌نام در یکی از روزهای ‌یکشنبه و یا دوشنبه سوم یا چهارم آبان ماه به دانشگاه و یا موسسه آموزشی ذیربط مراجعه کنند.

آن دسته از داوطلبانی که متقاضی کد یا کدرشته محلهای تحصیلی مصاحبه دار، بورسیه و یا دارای شرایط خاص از موسسات ذیل این اطلاعیه بوده‌اند و فهرست اسامی آنان در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان در ردیف معرفی شدگان چند برابرظرفیت درج شده لازم است برای انجام مصاحبه و سایر مراحل مورد لزوم به ارگان بورسیه و یا موسسه آموزش عالی ذیربط مراجعه کنند.

نتایج نهایی کدرشته محلهای تحصیلی از رشته‌های مصاحبه دار، بورسیه و دارای شرایط خاص پس از دریافت نتایج مصاحبه و انجام گزینش نهایی متعاقباً اعلام خواهد شد.

آن دسته از داوطلبانی که هم در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی و هم در ردیف معرفی شدگان چند برابر ظرفیت برای شرکت در مراحل مصاحبه و سایر موارد مورد لزوم قرار گرفته‌اند «بندهای الف و ب فوق» لازم است مطابق مفاد هر دو بند در موعد مقرر اقدام نمایند. بدیهی است درصورتیکه برای مصاحبه رشته های خاص مراجعه کنندو نهایتاً پذیرش شوند باید در رشته خاص ثبت نام و ادامه تحصیل دهند.

چنانچه داوطلبی با توجه به علاقه مندی خود، فقط یک مورد را پیگیری کند ، متعاقباً نمی‌تواند برای مورد دیگر، بعد از مهلت مقرر اقدام کند.