۸ مرداد ۱۳۹۹ | تعداد بازدید : 53

کنکور دکتری ۹۹ فردا نهم مردادماه برگزار می‌شود / امشب آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه
سخنگوی سازمان سنجش با اشاره به برگزاری کنکور دکتری ۹۹ گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز چهارشنبه ۸ مرداد فرصت دارند کارت ورود به جسله خود را دریافت کنند.
 

 

فاطمه زرین‌آمیزی سخنگوی سازمان سنجش در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو گفت: کارت ورود به جلسه آزمون دکتری (Ph.D) سال ۱۳۹۹ از ۶ مرداد در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شده است و داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب چهارشنبه ۸ مرداد فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org کارت خود را دریافت کنند.

زرین‌آمیزی با بیان اینکه تاکنون از تعداد ۱۷۹ هزار داوطلب آزمون دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۹۹ تعداد ۱۲۷ هزار و ۳۳۱ نفر  یعنی حدود ۷۰ درصد داوطلبان پرینت کارت ورود به جلسه خود را دریافت کرده‌اند، ادامه داد: برای شرکت در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. ضمناً سایر اطلاعات دیگر در برگ راهنمای شرکت در آزمون که همزمان با کارت شرکت در آزمون بر روی درگاه این سازمان قرار گرفته قابل پرینت و دریافت است.
 
زرین آمیزی تاکید کرد: همه داوطلبان آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۹ لازم است به سامانه خودارزیابی بیماری کرونا به آدرس https://salamat.gov.ir مراجعه کرده و نسبت به تکمیل فرم خوداظهاری اقدام و پرینت گواهی سلامت صادره شده را در روز برگزاری آزمون به حوزه امتحانی تحویل دهند.

گفتنی است؛ آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۹۹ با ۱۷۹ هزار و ۷۰۴ نفر در ۱۴۳ حوزه امتحانی در ۶۰ شهرستان مختلف کشور برگزار خواهد شد. تعداد داوطلبان سال ۹۹ آزمون دکتری ۱۷۹ هزار و ۷۰۴ نفر است.
 
فرآیند آزمون ورودی مقطع دکتری «Ph.D» (نیمه‌متمرکز) سال ۱۳۹۹ از ساعت ۸ صبح روز پنجشنبه ۹ مرداد ۹۹ آغاز می‌شود، اما تمامی داوطلبان می‌توانند از ساعت ۶:۳۰ صبح در محل آزمون حاضر باشند. درب حوزه‌های برگزاری آزمون ساعت ۷:۳۰ صبح بسته خواهد شد.